رابطه جنجالی بریتنی اسپیرز و سام اصغری + تصاویر

477

وب سایت های بریتانیایی با انتشار عکسهایی از بریتنی خواننده و رقاص مشهور در کنار پسر مدل ایرانی با جملاتی که اطمینانی در ان نبود از رابطه دوستی و یا نامزدی این دو چهره نوشته بودند اما چند روز پیش بازهم دوربین ها تصاویری از سام و بریتنی در کنار هم شکار کرد تا به تمام این حدسیات قوت ببخشد.

سام اصغری کیست و چه رابطه ای با بریتنی اسپیرز دارد؟
سام اصغری پسر جوان مدلینگ ایرانی که مربی بدنسازی است و چندی پیش وارد عرصه بازیگری و مدلینگ شده است در کلیپ های اخیر این خواننده هالیوودی حضور داشته و رفت و امدهای آنها به صورت صمیمی برای ضبط کلیپ هم جلب توجه می کرد.sam-asghari-britni-spiriz-2
سام چندی پیش عکسی از خود و بریتنی اسپیرز در اینستاگرام منتشر کرد، ولی پس از آنکه دنبال کننده ها نظراتی در مورد اینکه آنها به طو رمانتیک به هم مربوط هستند را نوشتند، وی آن عکس را فورا از صفحه شخصی خود حذف کرد. این عکس جنجالی نشان می داد که انها برای صرف شام با هم به رستورانی ژاپنی رفته اند . این دو در یک قرار به صرف شام رمانتیک در رستوران گیو-کاکو باربکیو ژاپنی مشاهده شدند.

sam-asghari-britni-spiriz-1

برگ استادیو

دیلی میل نوشت :بریتنی اسپیرز با مردان بسیاری رابطه دارد اما نظر او در مورد سام اصغری چیز دیگری است و در صحبتهایش با دوستان صمیمی اش نشان می دهد که تصمیم او برای نامزدی با این مدلینگ جوان ایرانی جدی است.
این اولین بار نیست که این پسر ایرانی در یک موزیک ویدئو خارجی حضور پیدا کرده است، او همچنین در یکی از آهنگ های گروه فیفت هارمونی که اوایل سال ۲۰۱۶ منتشر شده بود نیز حضور داشت.

sam-asghari-britni-spiriz-1
همه چیز از یک کلیپ شروع شد, بریتنی در کلیپ اخیر خود از سام اصغری به عنوان معشوق استفاده می کند .

untitled-1
آخرین تصویر منتشر شده از بریتنی و سام

۱۱۱۸۵۰۹_۳۳۶

منبع: aftabir.com

 

برگ استادیو

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید...